Telefon: 0545 234 80 80

Adres:

NİSBETİYE MAHALLESİ AYTAR CADDESİ DAĞLI İŞ MERKEZİ NO:40 KAT:1 D1 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Kadın Doğum Uzmanı
 Kadın doğum uzmanı Gebze
 Kadın doğum uzmanı: doğum, menopoz, ultrasonografi ve kadın hastalıkları ile ilgili ameliyatlarda uzman kişilere denir. Halk arasında kadın uzmanı, “kadın doğum uzmanı” veya “kadın doğumcu” gibi tabirler kullanılsa da doğrusu “kadın hastalıkları ve doğum uzmanı” şeklinde geçer. 
 Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olan doktorların isimlerinin başında Op.Dr olmasının bir kaç sebebi var. Operatör doktor ifadesi ameliyat gerektiren branşlarda görev yapan doktorlara verilir. Haliyle bahsettiğimiz alanda gerekli durumlarda ameliyat gerektirmektedir.
 Ülkemizde kadın hastalıkları ve doğum uzmanları meme hastalıklarına tercihen bakıyor. Bazı ülkelerde ayrı bir dal bazı ülkelerde ise kadın hastalıkları operatörlerinin bakması geçerli oluyor.
Şişli Kadın Doğum Uzmanı
 Sağlık ciddiye alınacak en önemli konudur. Hafife alınması durumunda çeşitli sonuçlar doğurabilir.
 İstanbul’da sağlık konusunda diğer ilçeleri aşan bir kaç ilçe vardır. Istanbul’da buralardan tedavi olunur. Op.Dr. Elif Ünlügedik Sayın gebze kadın doğum uzmanı alanında hizmet vermektedir. Bunun yanında sadece şişli değil Nişantaşı’da sağlık konusunda güzel yerlerden. Kadın doğum uzmanı gebze ibaresi gördüğünüz zaman doktor büyük ihtimal Elif hanım karşınıza çıkacatır.
 Op.Dr. Elif Ünlügedik Sayın,  . Açtığı sağlık merkezleriyle toplam 218 kadın doğum ve hastalık sorunlarına bakmaktadır. Bunların içerisinde tuzla kürtaj ve gebze kürtaj yaptığı alanlardan bir kaçıdır.