Telefon: 0545 234 80 80

Adres:

NİSBETİYE MAHALLESİ AYTAR CADDESİ DAĞLI İŞ MERKEZİ NO:40 KAT:1 D1 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Kadın Doğum Uzmanı
 Kadın doğum uzmanı Pendik
 Kadın doğum uzmanı: doğum, menopoz, ultrasonografi ve kadın hastalıkları ile ilgili ameliyatlarda uzman kişilere denir. Halk arasında kadın uzmanı, “kadın doğum uzmanı” veya “kadın doğumcu” gibi tabirler kullanılsa da doğrusu “kadın hastalıkları ve doğum uzmanı” şeklinde geçer. 

 Ülkemizde kadın hastalıkları ve doğum uzmanları meme hastalıklarına tercihen bakıyor. Bazı ülkelerde ayrı bir dal bazı ülkelerde ise kadın hastalıkları operatörlerinin bakması geçerli oluyor.
Şişli Kadın Doğum Uzmanı
 Sağlık ciddiye alınacak en önemli konudur. Hafife alınması durumunda çeşitli sonuçlar doğurabilir.
 İstanbul’da sağlık konusunda diğer ilçeleri aşan bir kaç ilçe vardır. Istanbul’da buralardan tedavi olunur. Op.Dr. Elif Ünlügedik Sayın pendik kadın doğum uzmanı alanında en iyilerden biridir. Bunun yanında sadece şişli değil Nişantaşı’da sağlık konusunda güzel yerlerden. Kadın doğum uzmanı pendik ibaresi gördüğünüz zaman doktor büyük ihtimal Op.Dr. Rami Asker’dir. 
 Op.Dr. Elif Ünlügedik Sayın,  . Açtığı sağlık merkezleriyle toplam 218 kadın doğum ve hastalık sorunlarına bakmaktadır. Bunların içerisinde tuzla kürtaj ve gebze kürtaj yaptığı alanlardan bir kaçıdır.