Telefon: 0545 234 80 80

Adres:

NİSBETİYE MAHALLESİ AYTAR CADDESİ DAĞLI İŞ MERKEZİ NO:40 KAT:1 D1 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Kadın Doğum Uzmanı
 Kadın doğum uzmanı Tuzla
 Kadın doğum uzmanı: doğum, menopoz, ultrasonografi ve kadın hastalıkları ile ilgili ameliyatlarda uzman kişilere denir. Halk arasında kadın uzmanı, “kadın doğum uzmanı” veya “kadın doğumcu” gibi tabirler kullanılsa da doğrusu “kadın hastalıkları ve doğum uzmanı” şeklinde geçer. 
 Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olan doktorların isimlerinin başında Op.Dr olmasının bir kaç sebebi var. Operatör doktor ifadesi ameliyat gerektiren branşlarda görev yapan doktorlara verilir. Haliyle bahsettiğimiz alanda gerekli durumlarda ameliyat gerektirmektedir.
 Ülkemizde kadın hastalıkları ve doğum uzmanları meme hastalıklarına tercihen bakıyor. Bazı ülkelerde ayrı bir dal bazı ülkelerde ise kadın hastalıkları operatörlerinin bakması geçerli oluyor.
Şişli Kadın Doğum Uzmanı
 Sağlık ciddiye alınacak en önemli konudur. Hafife alınması durumunda çeşitli sonuçlar doğurabilir.
 Op.Dr. Elif Ünlügedik Sayın tuzla kadın doğum uzmanı alanında hizmet vermektedir. Sağlık konusunda Tuzla Bölgesinde hizmet veren doktorlardandır. Kadın doğum uzmanı tuzla 
 Op.Dr. Elif Ünlügedik Sayın,  . Açtığı sağlık merkezleriyle toplam 218 kadın doğum ve hastalık sorunlarına bakmaktadır. Bunların içerisinde tuzla kürtaj ve gebze kürtaj yaptığı alanlardan bir kaçıdır.